NASZE USŁUGI

 

audyt_2AUDYT

Badania i przeglądy sprawozdań finansowych rozumiemy jako potwierdzenie rzetelności, wiarygodności i prawidłowości dostarczanej informacji finansowej. Dążymy do tego, aby wnikliwie poznać firmę i zrozumieć środowisko, w którym działają nasi Klienci, dbając o to, by nasze usługi odznaczały się jak najwyższą jakością.

uslugi_pos_2INNE USŁUGI POŚWIADCZAJĄCE

Celem innych usług poświadczających jest zwiększenia bezpieczeństwa zawieranych transakcji gospodarczych oraz podniesienia wiarygodności informacji finansowych. Usługi te są często związane ze zmianami formy prawnej, zmiany właścicielskiej lub struktur organizacyjnych firmy.

doradzDORADZTWO TRANSAKCYJNE

Pomagamy naszym Klientom w zabezpieczeniu ryzyka oraz ocenie wartości transakcji fuzji i przejęć w taki sposób, aby uzyskać jak największą wartość dodaną. Nasze usługi obejmują m.in. przeprowadzenia wycen, due diligence i przygotowywanie ekspertyz i analiz ekonomicznych.

doradztwo_bDORADZTWO BIZNESOWE

Sprawne zarządzanie którymkolwiek z obszarów biznesowych wymaga dogłębnej analizy różnych aspektów działalności firmy. Wspieramy naszych Klientów w uzyskaniu maksymalizacji wartości ich firm oraz ograniczeniu ich ryzyka działalności.

germanyGERMAN DESK

Wspieramy niemieckie, austriackie oraz szwajcarskie firmy w ich rozwoju na rynku polskim. Nasi specjaliści biegle władający językiem niemieckim świadczą usługi w zakresie audytu finansowego, doradztwa podatkowego, doradztwa księgowego oraz biznesowego.

pozostale_uslugiPOZOSTAŁE USŁUGI

Pragniemy wspierać naszych Klientów we wszelkich innych aspektach działalności ich przedsiębiorstw. Staramy się temu sprostać poprzez świadczenie usług w zakresie m.in. doradztwa księgowego, wdrożenia i oceny funkcjonowania audytu wewnętrznego, rozliczenia dotacji i dofinansowania i innych.

 

WIEDZA | PRAKTYKA | DOŚWIADCZENIE | PROFESJONALIZM

 

VGD AUDYT
WYSOKA JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG

linia

VGD to sieć firm, która posiada oddziały w wielu państwach nie tylko na kontynencie europejskim. VGD współpracuje z miejscowymi specjalistami gwarantując najwyższą jakość usług. Głównym priorytetem dla VGD jest dbałość o klienta i jak najlepsze wypełnianie powierzonych obowiązków.

Nasi specjaliści to biegli rewidenci, posiadający wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych firmach doradczych. Ich doświadczenie i wiedza w zakresie rachunkowości, podatków i rewizji finansowej buduje kapitał naszej firmy.

home_vgd_bok.

 

JESTEŚ GOTOWY NA ZMIANY - DOŁĄCZ DO NAS!

AUDYT | INNE USŁUGI POŚWIADCZAJĄCE | DORADZTWO TRANSAKCYJNE | DORADZTWO BIZNESOWE | GERMAN DESK | POZOSTAŁE USŁUGI